مسابقات دوتا 2024 ریاض مسترز 2: اخبار The International 13

مسابقات معتبر Riyadh Masters 2024 رویداد کلیدی ورزش های الکترونیکی سال است که قوی ترین تیم های Dota 2 را از سراسر جهان برای مسابقات هیجان انگیز در عربستان سعودی گرد هم می آورد. در اولین روز از بازی های پلی آف تابستانی سری 1win Dota 2، 1win و Spirit به هم خواهند رسید و گلادیاتورها با Entity مبارزه خواهند کرد. به عنوان بخشی از مقدماتی لیگ الیت فصل 2، برنامه، جدول رده بندی و نتایج از قبل مشخص شده است. Frolov بازیکن Aurora Gaming به سطح بالای عملکرد Stewie2k اشاره کرد و گفت که حتی G2 هم با او کار سختی داشت. کارشناسان بر این باورند که تیم لیکوئید در نهایت می تواند برنده مسابقات مسترز ریاض شود. این مسابقات تحت مجوز Creative Commons Attribution 4.0 International برگزار خواهد شد و XTREME و Weibo شرکای این رویداد شدند. تیم ورزش موش با شیشک بازیکن روسی نیز به مسابقات مسترز ریاض راه یافتند.

مسابقات مسترز ریاض 2024 Dota 2

Riyad Masters 2024: DOTA 2 با جایزه 5,000,000 دلار

یکی از رویدادهای اصلی در سری معتبر ورزش‌های الکترونیکی Riyad Masters 2024، مسابقات هیجان‌انگیز DOTA 2 با جایزه بی‌سابقه 5,000,000،XNUMX،XNUMX دلاری خواهد بود. این رقابت حماسی، نخبه‌ترین بازیکنان و تیم‌های حرفه‌ای را از سرتاسر جهان گرد هم می‌آورد تا برای عنوان نهایی قهرمانان Riyad Masters در این نبرد نمادین چند نفره آنلاین به رقابت بپردازند.

طرفداران DOTA 2 مشتاقانه منتظر رویارویی های حماسی بین فهرست های پر ستاره مانند تیم Mouz، قهرمانان بین المللی، که از سلطه خود دفاع خواهند کرد، و مدعیان جاه طلب برای تاج و تخت، مانند Team Liquid، Falcons Gaming، و دیگر غول های ورزش های الکترونیکی هستند. این تیم ها، چه گلادیاتورهای بین المللی و چه گیمرهای محلی آرورا، از مهارت، استراتژی و کار تیمی خود برای پیروزی در مسابقات شدید استفاده خواهند کرد و سهمی از جوایز چند میلیون دلاری را به خود اختصاص خواهند داد.

Riyad Masters 2024 DOTA 2 با جایزه 5,000,000 دلار

علاوه بر نبردهای شدید بازی، این مسابقات xtreme DOTA 2 در Riyad Masters 2024 رویدادهای سرگرمی فراموش نشدنی، ملاقات با ستاره های ورزش های الکترونیکی مورد علاقه خود و فرصت غوطه ور شدن در فضایی منحصر به فرد از جشن بازی های رقابتی را به طرفداران ارائه می دهد. این مسابقات حماسی DOTA 2 نقطه برجسته فصل تابستانی ریاض مسترز 2024 خواهد بود و وضعیت ریاض را به عنوان مرکز برتری ورزش های الکترونیکی جهانی تایید می کند. فرصت را از دست ندهید تا شاهد نبرد حماسی برای بالاترین جوایز در دنیای DOTA 2 باشید!

شرکت کنندگان مسابقات ریاض مسترز 2024 دوتا 2

مسابقات مسترز ریاض ۲۰۲۴، قوی‌ترین تیم‌ها را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا برای کسب عنوان معتبر قهرمانان و جایزه رکورد ۵،۰۰۰،۰۰۰ دلاری به رقابت بپردازند. Team Liquid یکی از تیم‌های با عنوان و با تجربه‌ترین تیم DOTA 2024 است. این تیم‌ها شامل بازیکنان حرفه‌ای مانند Miracle-، MATUMBAMAN و gh هستند که می‌توانند ترکیب‌های زیبا و تصمیم‌گیری‌های تاکتیکی فوری را انجام دهند. این تیم انتظار دارد که بازی خوب هماهنگ و تجربه غنی از مسابقات به آنها کمک کند تا برنده شوند.

لیگ الیت یک لیگ حرفه ای DOTA 2 است که در اروپای شرقی سازماندهی شده است. فصل دوم مسابقات مقدماتی لیگ برتر اخیرا برگزار شد. به عنوان بخشی از مسابقات مقدماتی، تیم ها در مرحله گروهی شامل دو روز بازی به رقابت پرداختند. با توجه به نتایج مرحله گروهی، چهار تیم برتر به مرحله پلی آف راه یافتند که برنده مرحله مقدماتی مشخص شد. مجموع جایزه فصل 2 لیگ الیت 100,000 دلار بود. تیم‌های برتر اروپای شرقی از جمله غول‌هایی مانند Team Liquid، OG و Tundra Esports در این مسابقات شرکت کردند. بر اساس نتایج مرحله گروهی، تیم لیکوئید، OG، Tundra Esports و Beastcoast برتر بودند. این چهار تیم در مرحله پلی آف برای دسترسی به قرعه کشی اصلی لیگ الیت به رقابت پرداختند.

مسابقات مقدماتی فصل 2 لیگ الیت، جدول رده بندی، نتایج

بازی Falcons یک تیم جوان اما در حال حاضر تثبیت شده است. آنها سبک بازی تهاجمی و سرگرم کننده ای را به نمایش می گذارند که باعث موفقیت آنها در تورنمنت های قبلی، از جمله Gaimin Gladiators 2023 شده است. شاهین ها مشتاق هستند تا موقعیت خود را به عنوان یک تیم برتر با پیروزی در ریاض مسترز 2024 تثبیت کنند. قهرمانان بین المللی Tundra Esports - دارندگان فعلی عنوان قوی ترین تیم جهان آنها بازیکنان ستاره ای مانند Skiter، SabeRLighT- و Sneyking دارند. آنها قصد دارند از سلطه خود دفاع کنند و مجدداً تأیید کنند که توندرا یک نیروی قدرتمند در DOTA 2 است.

Team Aurora تیمی متشکل از ستاره های در حال ظهور ورزش های الکترونیکی است. Aurora یک هدف بلندپروازانه دارد - رقابت با بزرگان جهان و تثبیت خود به عنوان تیم آینده در DOTA 2. فهرست آنها شامل استعدادهای جوانی مانند Torontotokyo، Pure و Collapse است.

Team Xtreme از کهنه سربازان صحنه حرفه ای DOTA 2 هستند که بارها و بارها بالاترین سطح خود را ثابت کرده اند. آنها تشنه بازگشت به اوج و تبدیل شدن به یکی از قوی ترین بازیکنان جهان هستند. بازیکنان مشهوری مانند Ramzes666، Solo و Gpk به دنبال هدایت تیم Xtreme به سمت پیروزی هستند.

تقابل این تیم‌ها و سایر تیم‌های برتر مانند PSG.LGD، OG و Natus Vincere، نویدبخش لحظات فراموش نشدنی از شور و اشتیاق شدید و پیروزی در ریاض مسترز 2024 را به بینندگان می‌دهد!

1 برد در مقابل روح

  • این بازی از ساعت 18:00 به وقت مسکو آغاز می شود. تیم ها به عنوان بخشی از پلی آف مرحله DOTA 2 از مسابقات سری 1win با هم دیدار می کنند.

Gladiators vs Entity

  • این بازی یکی از تقابل های محوری روز اول بازی خواهد بود. Gladiators و Entity برای صعود به دور بعدی پلی آف با آن مبارزه خواهند کرد. این دیدار از ساعت 21:00 به وقت مسکو آغاز خواهد شد.

مسابقات مقدماتی فصل دوم لیگ برتر: برنامه، جدول رده بندی، نتایج

برنامه مسابقات مقدماتی لیگ الیت فصل 2:

  • 17 ژوئن - مرحله گروهی، روز 1
  • 29 ژوئن - مرحله گروهی، روز 2
  • 5 ژوئیه - پلی آف، نیمه نهایی
  • 12 ژوئیه - پلی آف، فینال

در این مسابقات 20 تیم به شرح زیر شرکت خواهند کرد:

  • 8 تیم از رنکینگ برتر لیگ حرفه ای اروپا (EPT)
  • 12 تیمی که از مسابقات انتخابی منطقه ای عبور کردند

این بخش از مسابقات شامل 12 تیم دعوت شده است که به دو گروه 6 تیمی تقسیم می شوند. هر تیم دو نقشه با سایر حریفان گروه خود در قالب بهترین از 2 بازی خواهد کرد. سه تیم برتر هر گروه به مرحله بعد - مرحله گروهی - راه می یابند. تیم‌هایی که رتبه‌های چهارم و پنجم را به پایان می‌رسانند، برای صعود به مرحله گروهی، بازی‌های Decider را برگزار می‌کنند. بدترین تیم گروه مسابقات را ترک می کند.

شرکت کنندگان مسابقات ریاض مسترز 2024 دوتا 2

تصمیم گیرنده:

در این مرحله دو مسابقه با فرمت بهترین از 3 برگزار می شود. تیم چهارم گروه A با تیم پنجم گروه B بازی می کند. همچنین تیم پنجم گروه A با تیم چهارم گروه B روبرو خواهد شد. برندگان این مسابقات به مرحله گروهی راه پیدا می کنند. بازنده ها عملکرد خود را در مسابقات به پایان می برند.

مرحله گروهی:

در این مرحله 16 تیم به دو گروه 8 تیمی تقسیم می شوند. هر تیم دو نقشه با بقیه گروه خود در قالب بهترین از 2 بازی خواهد کرد. چهار تیم برتر هر گروه به براکت بالایی پلی آف راه خواهند یافت. تیم هایی که مقام های پنجم تا ششم را کسب کنند در براکت پایین پلی آف شرکت خواهند کرد. هشت تیم نهایی از گروه های خود مسابقات را ترک خواهند کرد.

تیم ها و سازمان ها ذکر شده است: Entity، Liquid، Falcons Gaming، Aurora، Xtreme، Mouz.

این یک تورنمنت بین المللی است که به عنوان بخشی از یک سری بازی های لیگ برای فصل 2023/2024 برگزار می شود. قوی ترین گلادیاتورها در عرصه ورزش های الکترونیکی در اینجا اجرا می کنند.

آیا Riyad Masters 2024 Dota 2 را تماشا خواهید کرد؟
بله، تیم مورد علاقه من Team Spirit است.
٪۱۰۰
من عاشق مسابقات Dota 2 هستم و مشتاقانه منتظر The International 2024 هستم.
0%
نه، اما من همچنان از تیم های Liquid، Falcons، Aurora، Mouz حمایت می کردم.
0%
رای داد: 5

بررسی