طرفداران Mellstroy در طول فینال لیگ قهرمانان اروپا برای انجام وظیفه 30 میلیون روبلی در سراسر زمین دویدند

فینال اخیر لیگ قهرمانان اروپا شاهد لحظات قهرمانی واقعی هواداران بود. گروهی از هواداران فداکار پخش کننده بلاروسی ملستروی به میدان دویدند و باعث شوک بین بازیکنان و تماشاگران شدند. یکی از طرفداران موفق شد با جود بلینگهام سلفی بگیرد. همه آنها تی شرت هایی با آرم Mellstroy پوشیدند که نشان دهنده ارادت خود به وبلاگ نویس بود. در زیر بیشتر خواهید فهمید.

ملستروی آندری بوریم

هواداران ملستروی در فینال لیگ قهرمانان اروپا هرج و مرج ایجاد کردند

روز دیگر در یک مسابقه بزرگ فوتبال نبردهای واقعی رخ داد. ظاهراً ، گروهی از طرفداران فداکار پخش کننده محبوب بلاروسی Mellstroy به سادگی نتوانستند در برابر وسوسه خوشحال کردن بت خود و کسب مقدار زیادی پول مقاومت کنند. به محض شروع بازی، ناگهان چند نفر از آنها به داخل زمین دویدند که باعث شوک بازیکنان و جمعیت شد.

مسابقه فوتبال لیگ قهرمانان اروپا

البته حراست ورزشگاه به سرعت حاضر شد و هواداران بی دقت را بازداشت کرد. اما نه قبل از اینکه یکی از آنها موفق شد یک سلفی سریع با جود بلینگهام در حالی که از کنارش می دوید، بگیرد. هر یک از طرفداران تی شرتی پوشیدند که با افتخار آرم Mellstroy را نشان می داد - نشانه ای آشکار از ارادت آنها به افراد مشهور اینترنتی.

ملستروی کیست؟

ببینید، "Mellstroy" یک حس اینترنتی است که در همه جا در شبکه های اجتماعی در قالب فیلم های خنده دار یافت می شود. او یک وبلاگ نویس و پخش کننده بلاروسی بسیار محبوب است که نام اصلی او آندری بوریم است. به لطف فعالیت های پخش خود، او با افراد مشهور بسیاری از جمله مورگنسترن خواننده مشهور رپ آشنا شد. چند ماه قبل از آن، او یک قول نسبتاً غیرمعمول به پیروان خود داده بود - 30 میلیون روبل روسیه (حدود 400 دلار) به هر کسی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا وارد زمین شود و توجه تمام جهان را به او جلب کند.

Mellstroy و Morgenstern در ترکیه

ماموریت های جدید Mellstroy

اما ترفندهای ملستروی به همین جا ختم نشد. او همچنین از طرفدارانش خواست ویدیویی از این سیاستمدار ضبط کنند که نام خود را به طور عمومی بیان می کند. اولین نفری که این کار را انجام دهد 2 میلیون دلار جایزه دریافت می کند. و در واقع، هنگامی که رئیس جمهور لیتوانی به درخواست یک طرفدار جوان از Mellstroy تشکر کرد، وبلاگ نویس، همانطور که انتظار می رفت، از پرداخت خودداری کرد. در موردی دیگر، یک ساکن معمولی که بالونی را با عکس خود به ارتفاع بیش از 5000 متر پرتاب کرد، درست در خیابان های مسکو 1 میلیون روبل دریافت کرد.

بررسی