باشگاه هاکی "Avtomobilist" با پنج استعداد جوان قرارداد بلندمدت امضا کرده است

نشان

باشگاه هاکی اتوموبیلیست به سرعت برای تضمین آینده بلندمدت پنج تن از بزرگترین استعدادهای جوان در تیم نوجوانان خود حرکت کرده است. تیم اکاترینبورگ قراردادهای دو ساله جدیدی را با تعدادی از بازیکنان - دروازه بانان نیکیتا نووسلوف و آنتون زیوزین، مدافعان میخائیل گولوبوف و کنستانتین توروپوف و افیم بلیخ مهاجم امضا کرده است.

هر پنج نفر در فصل گذشته در حالی که برای شرکت Avtomobilist's MHL (لیگ کوچک هاکی)، Avtomobilist بازی می کردند، از موفقیت چشمگیری برخوردار شدند.

  • نووسلوفیک دروازه بان خیره کننده، با انجام 37 بازی و ثبت نرخ سیو استثنایی 93,39 درصد، خود را محکم به عنوان شماره یک بی چون و چرای تیم تثبیت کرده است. این فوتبالیست 20 ساله همچنین برای اولین بار هاکی بزرگسالان را امتحان کرد و چند مسابقه در VHL (لیگ اصلی هاکی) برای باشگاه مزرعه Avtomobilist Gornyak-UMMC انجام داد.
  • دروازه بان همکارش آنتون زیوزین در بین بازیکنان Auto نیز چشمگیر بود و درصد سیو 92,66 درصد را در 23 مسابقه ثبت کرد. عملکرد ثابت گلزن جوان، شهرت رو به رشد او را در سازمان برجسته کرد.
  • دفاع از جن میخائیل گلوبف и کنستانتین توروپوف نقش های کلیدی را در تیم جوانان Avto بازی کرد. گلوبف، اسکیت باز آبی، در 13 بازی خود 57 امتیاز با احتساب تک گل خود کسب کرده است. این در حالی است که توروپوف در 48 بازی 12 امتیاز (تقسیم مساوی بین گل ها و پاس گل ها) به دست آورده است که توانایی دو طرفه خود را به نمایش می گذارد.
  • حمله را رهبری کرد افیم بلیخ. این مهاجم با استعداد مبارزات بسیار پرباری داشت و در 34 مسابقه 11 امتیاز (23+44) به دست آورد. بازی پویا او را محکم به عنوان یکی از درخشان ترین بازیکنان جوان MHL تثبیت کرده است.

تصمیم Avtomobilist برای امضای قراردادهای چند ساله جدید با این پنج بازیکن نشان دهنده تعهد باشگاه به توسعه استعدادهای داخلی است. این سازمان به وضوح در آینده بلندمدت Novoselov، Zyuzin، Golubev، Toropov و Belykh سرمایه گذاری می کند و بستری را برای آنها فراهم می کند تا به پیشرفت خود ادامه دهند و در نهایت فرصت های آینده را در سطح KHL پیش ببرند.

بررسی