بازی مسابقه ای Test Drive Unlimited Solar Crown چه زمانی برای رایانه شخصی منتشر می شود؟

عنوان مسابقه‌ای نمادین Test Drive پاییز امسال با تاج خورشیدی نامحدود جدید بازمی‌گردد. توسعه بازی بدون مشکل نبوده است، اما پس از چندین تاخیر، Nacon و KT Racing آماده انتشار هستند. بازی ویدیویی در هنگ کنگ با جاده ها و موانع جدید اتفاق می افتد. در مقاله ما با تاریخ انتشار و پروژه های جدید این شرکت بیشتر آشنا خواهید شد.

بازی ویدیویی

بازگشت سری تست درایو کالت

سری مسابقه‌ای که زمانی نمادین Test Drive بود همچنان به رقابت برای جلب توجه بازیکنان ادامه می‌دهد. پاییز امسال می‌توانیم منتظر قسمت جدیدی از آن با عنوان فرعی Unlimited Solar Crown باشیم. همه چیز در توسعه بازی به آرامی پیش نرفت.

انتقال و انتشار Test Drive Unlimited Solar Crown

پس از تاخیرهای متعدد، Nacon و KT Racing بالاخره برای انتشار بازی مسابقه ای جهان باز مورد انتظار خود چراغ سبز نشان دادند. بازیکنان اکنون می توانند مشتاقانه منتظر کاوش در خیابان های هنگ کنگ باشند. این بازی دارای شبکه گسترده جاده ای 550 کیلومتری هنگ کنگ است که در مقیاس 1:1 با استفاده از موتور بازی خود بازسازی شده است. این نوید یک تجربه همهجانبه را به بازیکنان می دهد زیرا آنها در ترافیک آشفته شهر و مکان های دیدنی منحصر به فرد حرکت می کنند. تیم توسعه با مشکلات متعددی روبرو شد که دشواری ترجمه یک شهر واقعی به یک محیط مجازی را برجسته کرد.

بازی ویدیویی

ویژگی های دنیای بازی

چیزی که در انتظار ماست نه تنها فرصتی برای مطالعه منظر شهری با آسمان خراش ها و نورپردازی، بلکه طبیعت اطراف شهر و همچنین فرصتی برای درک اینکه چقدر زمان واقعی برای طی کردن این همه مسافت نیاز است. Test Drive Unlimited Solar Crown که در سال 2020 به ما وعده داده شده بود، از 12 سپتامبر سال جاری برای PS5، سری Xbox و البته رایانه های شخصی به فروش می رسد.

ماشین بی ام و

وضعیت رقبای Playground Games

پیش‌سفارش‌ها از قبل روی کنسول‌ها باز شده است و طبق صفحه Steam بازی، زیرنویس‌های روسی برای مسابقه در نظر گرفته شده است. در همین حال، رقبای اصلی آنها از Playground Games، که Forza Horizon در حال حاضر پیشرو در ژانر مسابقات جهان باز است، نیز خوب عمل نمی کنند.

پروژه های جدید Maverick Games

در ابتدای سال 2023، تغییر قابل توجهی در جامعه توسعه بازی رخ داد. سازندگان کهنه کار، از جمله کارگردان خلاق مشهور مایک براون، استودیوهای موجود خود را ترک کردند تا Maverick Games را تشکیل دهند. این استودیوی مستقل جدید به سرعت در صنعت سر و صدایی ایجاد کرد که با قرارداد انتشاراتی با Amazon Games برجسته شد. عنوان اولین بازی Maverick Games یک عنوان جاه طلبانه AAA جهان باز است که مکانیک رانندگی را با داستان گویی عمیق و احساسی ترکیب می کند. این روایت توسط نویسنده مشهور جیمی بریتین، که به خاطر کارش در سریال تلویزیونی Skins شناخته می شود، روایت می شود. مشارکت او نشان دهنده تعهد Maverick Games به توسعه شخصیت های پیچیده و روایت های تفکر برانگیز است. صنعت و طرفداران مشتاقانه منتظر جزئیات بیشتر در مورد این پروژه هستند. Maverick Games که توسط آمازون گیمز پشتیبانی می‌شود، پتانسیل بازتعریف تجربه جهان باز مبتنی بر روایت را دارد.

بررسی