رتبه ها در Mobile Legends و نحوه بالا بردن موثر آنها

هر بازیکنی می خواهد رتبه خود را در Mobile Legends افزایش دهد. مبتدیان از خود می پرسند که چه عناوینی در بازی وجود دارد و چگونه می توان بازی را یاد گرفت؟ در این مقاله ما در مورد تمام تفاوت های ظریف بازی به شما خواهیم گفت.

نمایش همه رتبه ها

شما همیشه می توانید در بنگاه ها شرط بندی کنید betboom به تیم مورد علاقه خود در Mobile Legends، و همچنین با کلیک کردن، پاداش دریافت کنید اینجا.

جنگجو

نشان جنگجو

اگر به تازگی بازی را شروع کرده اید، بر این اساس، نمی توان افسانه ها یا مثلاً افسانه هایی برای درجه جنگجو به شما داد، زیرا سیستم رتبه بندی اینگونه است. هنگامی که برای اولین بار بازی را شروع می کنید، به پایین ترین رتبه پرتاب می شوید. برای اینکه رتبه خود را ارتقا دهید، باید سه ستاره بگیرید، یعنی به سه پیروزی نیاز دارید. شما می توانید با دوستان هم رده یا بعدی، اما نه بالاتر از دو بازی کنید. هنگامی که شما در رده جنگجوی یک هستید، برای رسیدن به رتبه بعدی به چهار ستاره نیاز دارید، به عنوان جایزه، 1.000 امتیاز نبرد دریافت خواهید کرد.

نخبه

نشان نخبگان

رتبه بعدی بعد از جنگ. همچنین باید بر 3 محدوده و چهار ستاره غلبه کنید تا به مرحله بعدی بروید. در صورت عدم برخورداری از محافظت پاداش، ستاره ها از این رتبه از شما گرفته می شود. شما می توانید در یک مهمانی با یک جنگجو، نخبه و یک همسایه رتبه بیشتر بازی کنید. جوایز زیر برای رتبه داده می شود: 3 قطعه، 200 جایزه و 2.000 امتیاز نبرد.

کارشناسی ارشد

نشان استاد

در استاد ممکن است در حال حاضر با بازیکنان جدی تری نسبت به دو بازی قبلی روبرو شوید. در این رتبه چهار سطح مختلف وجود دارد. فرصتی برای بازی با دوستان رتبه های بعدی و قبلی وجود خواهد داشت. جوایز چنین فصلی عبارتند از: 300 جایزه و 4.000 امتیاز نبرد.

استاد بزرگ

نشان استاد بزرگ

در این رتبه، شما در حال حاضر با بازیکنان با تجربه تری مواجه خواهید شد که بهتر بازی می کنند، اما نه چندان خوب. به دلیل اینکه بازیکنان در حال حاضر قوی تر هستند، سطوح به چهار و ستاره ها به 5 افزایش می یابد، بنابراین شما باید مهارت مشابهی داشته باشید. برای این رتبه شما موارد زیر را در قالب 600 جایزه و 7.000 امتیاز نبرد دریافت می کنید.

حماسه

نشان حماسی

ممکن است در حال حاضر بازیکنان سطح بالایی در اینجا وجود داشته باشند، و بنابراین ستاره ها و سطوح نیز بالاتر می شوند. تفاوت با رتبه های دیگر این است که شما باید بازیکنان را انتخاب کنید و همچنین آنها را محروم کنید. درست مانند رتبه قبلی، شما یک پوسته ویژه و 1.000 جایزه و 12.000 امتیاز نبرد دریافت می کنید.

افسانه

نشان افسانه ای

در این رتبه جایی برای بازیکنان ضعیف وجود ندارد.چون در اینجا فقط بازیکنان قوی بازی می کنند و آنهایی که می دانند چگونه به مکانیک بازی مسلط شوند، حریفان با تمرین زیاد بازی می کنند، بنابراین برنده شدن دشوار خواهد بود.در این رتبه وجود دارد. تفاوتی بین سطوح و ستاره ها وجود ندارد، از آنجایی که Legend one را به خودکار ارتقا دادید، به رتبه بعدی خواهید رسید برای این فصل، پوسته خاصی از 1.500 جایزه و 20000 امتیاز نبرد دریافت می کنید.

اسطوره ای

نشان اسطوره ای

طبق نظام رتبه‌بندی ما: اسطوره‌ها در بالاترین سطح هستند. هیچ سطحی وجود ندارد و همه چیز به هر بازیکن بستگی دارد، بنابراین رتبه شامل لیستی از 50 بهترین بازیکن در سرور در تمام گوشه های کره زمین است. برای این رتبه بالا یک پوسته ویژه، یک عبارت اضافی، 1.500 جایزه و 20000 امتیاز نبرد دریافت می کنید.

چگونه به طور موثر رتبه ها را در MLBB بالا ببریم

شروع بازی

شروع برای کل زندگی شما کاملا ضروری است. ما ابتدا بازی می کنیم، می توانیم اولین بسته خزش ها را روی خط تجربه برداریم. بین بسته اول و دوم خزش ها برای رسیدن به Gang MID یا کمک به جنگلبان در صورت وجود اوباش آب در کنار شما. به همین دلیل بازی تثبیت می شود و جونگلر و میدلنر شما قوی می شود که مهم است!

نقشه کوچک

به عنوان مثال، اگر بسته‌ها را روی هم می‌چینید، مراقب نقشه کوچک باشید. شما باید مطمئن شوید که هیچ دشمنی در جنگل دشمن وجود ندارد، در غیر این صورت تسلط می تواند بسیار زیاد باشد. به طور کلی، در کل سعی کنید همیشه روی مینی مپ بازی کنید؛ وقتی به آن عادت کردید، ناخودآگاه از گوشه چشم به آن نگاه خواهید کرد.

موضوع ها

برای استفاده از مونتاژ خودکار استاندارد نیازی به خرید اقلام ندارید، از این کار خودداری کنید، اقلامی را جمع آوری کنید که با پیشی گرفتن از حریف به نقش شما کمک می کند. به محض اینکه در ابتدا بدانید، مطمئن هستم که بازی های شما بیشتر برنده خواهند شد، اما فراموش نکنید که ساخت در لحظه بازی نیز بسته به ساختار حریف می تواند تغییر کند، بنابراین مراقب باشید. با ساخت حریف خود، باید ریز بازی را یاد بگیرید.

فکر کردن به آینده

اگر مشتاق بازی حرفه ای هستید، پس از خود سوال برنامه ریزی اقدامات خود را بپرسید، به محض اینکه انتخاب قهرمانان حریف خود را دیدید، یک ضد انتخاب از قهرمانان آنها را انتخاب کنید.

سموم روی تیم

اگر یکی از متحدین مزخرف صحبت می‌کند یا شروع به فحش دادن می‌کند، که اغلب در بیل‌های ناراضی اتفاق می‌افتد، آن‌ها را بی‌صدا کنید و به بازی ادامه دهید.

توصیه می کنیم لحظات فوق العاده جالب (sawagi، maniacs) را در Mobile Legends تماشا کنید.

سطح حساب شما

در گوشه سمت چپ بالا، نزدیک به آواتار نمایه نمایش داده می شود. سطح ACC نشانگر مدت زمانی است که بازی را انجام می دهید و مهارت را در حساب خود جمع می کنید. با بالا رفتن سطح، قفل جادوهای مبارزه و جوایز آسمانی را باز خواهید کرد.

سطح در MLB نشان داده شده است

شما در چه رتبه هایی هستید؟ زیر را در نظرات به اشتراک بگذارید.

بررسی

  • سمیرا
    13.05.2024 10: 23

    نه یک استاد بزرگ بلکه یک استاد بزرگ