Fortnite

Fortnite یکی از بازی های محبوب دنیای بازی های مدرن است که یک تیرانداز چند نفره از نبردهای پر جنب و جوش است. طراحی زیبا، گرافیک و فیزیک بازی آن را به یک بازی هیجان انگیز برای اکثر بازیکنان تبدیل کرده است. با قوانین بازی خود به بهترین بازیکن جزیره خود تبدیل شوید. همچنین، فرصتی برای مبارزه در نبردهای مرگبار با دوستان یا به چالش کشیدن هیولاها وجود خواهد داشت.

حالت‌های بازی زیر در شوتر آنلاین در دسترس خواهند بود: «Battle Royale» (بدون ساختمان)، «ارتفاع صفر»، حالت‌های خلاقانه (ایجاد جزیره)، که توسط جامعه بازی‌ها ایجاد شده است، و «Save the World».

با غافلگیر کردن دوستان خود با نتایج، توانایی ها و خلاقیت منحصر به فرد خود را نشان دهید و شما را به بهترین تیم تبدیل کنید.

Fortnite eSports یکی از ورزش های محبوب در حال حاضر است. بهترین بازیکنان ورزش های الکترونیکی دانیلا "مالیبوکا" یاکوونکو، الکسا "کویسی" کوتکوویچ، هری "ونو" پیرسون هستند. این بازیکنان هستند که می توانند کل نتیجه یک مسابقه را تغییر دهند و این باعث می شود در کاری که انجام می دهند بهترین باشند. ما در مسابقات C3S2: FNCS - Grand Finals: Europe و Gamers8 2022 بازی کردیم، جایی که نتایج عالی با تیم ها نشان دادیم.

5 بهترین ورزشکار esports در سال گذشته

1. دانیل یاکوونکو (کهکشان نیگما) - در طول زندگی حرفه ای خود: 425,865 دلار.

2. الکس کوتکوویچ (Galaxy Racer Esports) - در طول دوران حرفه ای خود درآمد: 609,210 دلار.

3. هری پیرسون (AS Monaco Esports) - در طول دوران حرفه ای خود: 428,175 دلار.

4. یانیس ماتوین (Wave Esports) - در طول زندگی حرفه ای خود: 667,431 دلار به دست آورده است.

5. الکساندر شلیک (CGN Esports) - در طول زندگی حرفه ای خود: 449,920 دلار.