PUBG

در اینجا چند بازیکنی که در فصل 2022-2023 بهترین های دنیای PUBG در نظر گرفته می شوند آورده شده است:

1. Pio “Pio” Park – بازیکن تیم Gen.G. او یکی از موفق ترین بازیکنان PUBG است که به دلیل مهارت های باورنکردنی و تفکر استراتژیک، عناوین و جوایز زیادی را به دست آورده است.

2. Jong-hyun “Loki” Jung – بازیکن تیم Afreeca Freecs Fatal. او همچنین یکی از با استعدادترین بازیکنان PUBG است که اغلب سطح بالایی از بازی و توانایی سازگاری با محیط های متغیر را نشان می دهد.

3. Min-seok “k1nch” Kim – بازیکن تیم OGN Entus Ace. او یکی از کارآمدترین بازیکنان PUBG محسوب می شود که به دلیل سبک بازی منحصر به فرد و تفکر استراتژیک خود، عناوین و جوایز زیادی را به دست آورده است.

4. Seung-hun "Gabha" Han - بازیکن تیم Afreeca Freecs Fatal. او یکی از معروف ترین بازیکنان PUBG است و به دلیل مهارت های باورنکردنی و کیفیت رهبری، طرفداران زیادی دارد.

5. Jeon “Gambit” Chang-geun – بازیکن تیم Gen.G. او یکی از با استعدادترین بازیکنان PUBG است که اغلب سطح بالایی از بازی و توانایی سازگاری با محیط های متغیر را نشان می دهد.

این بازیکنان همچنان سطوح بالایی از بازی را در PUBG به نمایش می گذارند و انتظار می رود در آینده نزدیک در بسیاری از مسابقات و تورنمنت ها به رقابت بپردازند.