کریستیانو جونیور: بیوگرافی، حرفه، مسابقه با پدرش و همه چیزهای جالب در مورد او

کریستیانو جونیور و داستان او در مورد زندگی، مسیر شغلی، رویای او برای بازی با پدرش و در مورد رفاه در آینده. در این مقاله با برنامه های یک فوتبالیست آشنا می شوید.

تولد و مادر

تی شرتشو نشون میده

کریستیانو جونیور در سال 2010 به دنیا آمد، سپس شایعات زیادی در مورد تولد یک پسر وجود داشت، زیرا هنوز کسی به طور قطع نام مادر واقعی کریستیانو را نمی داند. در مالکیت عمومی، من اطلاعات زیر را پیدا کردم. زمانی که رونالدو بود در منچستریونایتد، او شب را با یک پیشخدمت آمریکایی گذراند. مدتی نگذشت که این زن متوجه شد که فرزندی باردار است و با کمک ایجنت رونالدو با او تماس گرفت. او به او گفت که آزمایش DNA انجام دهد که نشان داد کودک مال رونالدو است. لحظه به دنیا آمدن نوزاد، رونالدو 10 میلیون پوند به او پرداخت تا حضانت کودک را بر عهده بگیرد و از او خواست که آن را مخفی نگه دارد و هرگز رونالدو جونیور را نبیند. اما ظاهرا سال ها بعد خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این زن می خواهد پسرش را ببیند، علیرغم اینکه با رونالدو معامله کرده است. شاید در آینده، وقتی رونالدو جوانتر شد، خودش بخواهد مادر واقعی اش را بشناسد، اما در حال حاضر پدرش تمام تلاش خود را می کند تا از او در برابر چنین ملاقاتی محافظت کند. در حال حاضر او دو مادر دارد (عکس بالا)، یک پسر با دولورس آویرو وجود دارد.

آغاز دوران فوتبالی رونالدو جوانتر

پسر رونالدو 100 درصد در فوتبال است. مادر رونالدو بارها در مورد موفقیت های نوه اش در فوتبال صحبت کرده است؛ او معتقد است که این پسر قبلاً از پدرش پیشی گرفته است؛ او همچنین گفت که کریستیانو شخصاً در تمرینات و تربیت پسرش نقش دارد؛ آنها با هم در باشگاه تمرین می کنند، با هم به دویدن می روند و تمرین می کنند. تقریبا هر روز با توپ و رونالدو همه چیزهایی را که در طول سال ها در فوتبال آموخته است به پسرش منتقل می کند.

اکنون رونالدو جونیور در بهترین آکادمی های جهان تمرین می کند، او در مسابقات برتر شرکت می کند و با بهترین بازیکنان فوتبال جهان ارتباط برقرار می کند و از این طریق آن تجربه ارزشمندی را به دست می آورد که دیگران ندارند. هیچ شکی در موفقیت آینده او وجود ندارد، اینکه دوس سانتوس آویرو برای سال های بسیار زیادی برنامه ریزی شده است و نیاز خاصی به کسب درآمد زیاد ندارد، زیرا پدرش تلاش زیادی کرد. پسر رونالدو با وجود ثروتش، عملکرد بهتری در مسابقات دارد.

موفقیت در زمین فوتبال

آنجل دوس سانتوس آویرو جونیور که در بین کودکان هم سن و سال خود بازی می کند هنوز نمی توان آن را با فوتبال بزرگسالان برابر دانست، خوب همانطور که تمرین نشان می دهد اگر در سن او یک فوتبالیست گل های زیادی به ثمر برساند، با بالا رفتن یک پله به نتیجه نیز می رسد. به عنوان مثال در فصل 18-19 او 80 گل برای یوونتوس به ثمر رساند. کریستیانو جونیور در سن 14 سالگی وارد آکادمی رئال مادرید شد البته این را نمی توان یک قرارداد حرفه ای تلقی کرد اما این یک قدم بزرگ به سمت او است و اگر چنین باشگاه بزرگی به یک 12 ساله اعتقاد داشته باشد. پسر پیر، پس قطعاً همه چیز را پیش رو دارد.

رونالدو در حال بازی با پسرش در همان باشگاه فوتبال

مسی و پسر رونالدو دست می دهند

یک روز در مراسم اهدای توپ طلا، اتفاق خنده‌داری افتاد: کریستیانو جونیور به مسی نزدیک شد و با تمام ظاهرش نشان داد که دیوانه بازی این بازیکن آرژانتینی است. رونالدو اصلا خجالت نمی کشید، برعکس کمی صحبت می کردند و همه اینها با لبخند همراه بود. آن شب کریستیانو رونالدو توپ طلای خود را برد و پسرش با اطمینان اعلام کرد که در تعداد توپ طلا از پدرش پیشی خواهد گرفت. این حکایت از جدیت و اراده پسران در سنین پایین دارد؛ این ویژگی به وضوح توسط پدرش به او منتقل شده است، علاوه بر این تمایل به پیشی گرفتن از پدرش در جوایز.

در همین تیم

پسر کریستیانو آرزو دارد با رونالدو وارد زمین شود و نه در یک بازی دوستانه، بلکه در یک بازی رسمی، حتی اگر این اتفاق بیفتد، پس از تولد 16 سالگی پسر ممکن است. مادر کریستیانو معتقد است که این اتفاق باید در اسپورتینگ لیسبون در باشگاه خانگی کریستیانو رونالدو رخ دهد. با اینکه رونالدو 43 سال سن دارد و این سنی فوق العاده برای فوتبال در سطح بالاست، اما رونالدو به این راحتی تسلیم نمی شود و با پسرش در زمین فوتبال بازی خواهد کرد. اگر رونالدو و پسرش همچنان بازی کنند، اسپانسرهای زیادی وجود خواهد داشت.

بنابراین، خیلی زود است که در مورد چیزی صحبت کنیم، اما هر دو بازیکن برنامه های بزرگی دارند. شاید به مرور زمان بتوانم مسابقه ای بین پسرم و پدرش ببینم.

بررسی